Kde usnete

Chceme, abyste si opravdu odpočinuli, a tomu jsme na Zikmundově podřídili skoro všechno. Pokoje jsou menší ale útulné. Krásně se vyspíte ve všech, jen je každý jiný. Co je ale spojuje, je precizní design, ručně tištěné tapety, krásné cementové dlažby a naše naděje v to, že si i vy najdete "ten váš" do kterého se budete rádi vracet.

Na samotě

Pokoj Na samotě jsme vybudovali trochu stranou a vybavili ho vším, co pro dokonalý odpočinek potřebujete. Nabídne vám naprosté soukromí, koupací káď jen pro vás, skvělý zvuk v podání Beosound Shape a filmové zážitky s velkým filmovým plátnem. O dokonalý spánek se postará postel Hästens, o dokonalý výhled pastviny a příroda kolem.

Detail
Pokoje - Zikmundov

Nad stájí & Nad konírnou

V naprostém soukromí jsme pro vás připravili dva nádherné pokoje, které jsou ideální pro ty, kteří na Zikmundov přijeli s přáteli nebo rodinou, zkrátka s těmi nejbližšími, ať už je to kdokoliv. Navíc získáte společný prostor s barem, krbem a plátnem, kde můžete sledovat filmy až do rána, aniž byste kohokoliv rušili.

Doporučujeme tedy zamluvit ideálně společně a zajistit si tak neopakovatelný pobyt.

Pokoje - Zikmundov Pokoje - Zikmundov
Pokoj - Nad stájí

Nad stájí

Detail
Pokoj - Nad konírnou

Nad konírnou

Detail
Pokoj - Olivový (nový)

Olivový (nový)

Detail
Pokoj - Poličkový

Poličkový

Detail
Pokoj - Kaktusový

Kaktusový

Detail
Pokoj - Vzduchoplavecký

Vzduchoplavecký

Detail
Pokoj - Acquario

Acquario

Detail
Pokoj - Dubový

Dubový

Detail
Pokoj - Pod pecí

Pod pecí

Detail
var body = document.body; var first = true; function addClass() { body.classList.add("show-nav"); } function removeClass() { body.classList.remove("show-nav"); } function setOpacity(id) { if (first) { $('.room').not(id).addClass('opacity'); first = false; } else { if ($(id).hasClass('opacity')) { $('.room').removeClass('opacity'); $('.room').not(id).addClass('opacity'); } else { $('.room').removeClass('opacity'); first = true; } } }