Co zažijete

Místo, kde je tma tmou a nebe je poseté hvězdami. Maso chutná jako maso a výhledy do nedotčené krajiny jsou hezčí než kterýkoli obraz. Zikmundov je tam, kde se budete těšit ven, ohřejete si ruce u rozpáleného krbu a nad skleničkou rumu proberete lehkost bytí.

Co zažijete - Zikmundov
Co zažijete - Zikmundov

Kdy naposledy jste dělali, co jste zrovna chtěli?

Vydejte se čelit historii na hrad Buchlov, ochutnávat víno z blízké vinice nebo si udělejte piknik v trávě. Můžete jíst, číst, poslouchat hudbu, dělat věci, co jste nikdy nedělali. A víte co je vůbec nejlepší aktivita? Nedělat vůbec nic. Zkuste si vzpomenout na den, kdy jste hodinu leželi bez ničeho, co by vás rušilo. Zřejmě ho nenajdete.

Co zažijete - Zikmundov
Co zažijete - Zikmundov

A mistrem grilu se stává...

Mobilizujte i vy své chutě a síly. V rytmu hořících grilů, skvělého jídla a v kruhu příjemné společnosti, kdy budete moci popustit uzdu své mistrovské fantazii. Jen vy, neodolatelná vůně a nažhavený grill.

Co zažijete - Zikmundov

Wellness nikdy nemělo stylovější příběh

Milujeme sever, a tak jsme jeho kousek přivezli i na Zikmundov. Vyběhněte ven, nechte své bosé nohy brouzdat studenou trávou, abyste je co nevidět zahřáli v dřevem vytápěném sudu nebo horké sauně. Místo umělých relaxačních místností vám naservírujeme tu nejčernější tmu, ve které budou svítit pouze pravé, zářivé hvězdy na obloze.

Co zažijete - Zikmundov
Co zažijete - Zikmundov

Společné chvíle

Večer si můžete s vašimi blízkými vyprávět zážitky z celého dne a u toho ochutnávat to nejlepší z Moravy ve skleničce z rodinné destilerie Jana Kleinera. Jeho Amber Plum po třech letech v dubovém sudu přichází ve formě, kterou ocení i vyznavači těch nejkvalitnějších koňaků. Od sklizně ovoce až po stáčení do lahví je vše děláno ručně s důrazem na tu nejvyšší kvalitu. A přirozenost je nám velice blízká. Tak na zdraví!

Co zažijete - Zikmundov

Máme bazén!

Horko? U nás ho zvládnete v pohodě! Od rána do večera je vám totiž k dispozici osvěžující bazén, ledově vychlazené Prosseco a obsluha, která vám splní, co vám na očích vidí!

Co zažijete - Zikmundov

Je Zikmundov místem, které byste rádi ukázali kolegům či svatebčanům?

Přijede vás víc

Udělejte si čas sami na sebe a zarezervujte si svůj pobyt na Zikmundově.

Rezervovat
var body = document.body; var first = true; function addClass() { body.classList.add("show-nav"); } function removeClass() { body.classList.remove("show-nav"); } function setOpacity(id) { if (first) { $('.room').not(id).addClass('opacity'); first = false; } else { if ($(id).hasClass('opacity')) { $('.room').removeClass('opacity'); $('.room').not(id).addClass('opacity'); } else { $('.room').removeClass('opacity'); first = true; } } }