Přijede vás víc

Zikmundov je oázou klidu uprostřed nedotčené buchlovské přírody. Je to místo, kde můžete být sami sebou a naplno si užívat toho, že jste pány svého času. Místo, které se vám může vepsat do paměti jako to nejhezčí pracovní setkání, na které jste vyrazili nebo ozdoba vašeho svatebního dne. Poznejte ho.

Přijede vás víc - Zikmundov

Svatební den

Nechte prostory našeho penzionu být pomyslnou třešničkou vašeho svatebního dortu. Rádi budeme hrdými pomocníky vašeho velkého dne a naservírujeme vám netradiční slavností menu, které připravujeme pod širým nebem. Ubytování hostů v našich originálních pokojích a krásné prostory okolní krajiny.

Přijede vás víc - Zikmundov

Teambuilding

Vezměte vaše kolegy nebo klienty na akci, na kterou dlouho nezapomenou. Uvolníme vám prostory penzionu jen pro vás, zajistíme skvělé jídlo a pití a vyplníme vaše setkání příjemnou hudbou. Zahoďte starosti všedního dne za hlavu, o vše ostatní se postaráme my.

Přijede vás víc - Zikmundov

Škola grilování

Chcete se při vašem pobytu na Zikmundově ještě přiučit novým dovednostem nebo jen přichystat zábavu pro vaše kolegy? To vše pod širým nebem a v doprovodu vynikajícího jídla? Naše škola grilování má co nabídnout. Stačí se jen rozhodnout, jaká varianta vám vyhovuje a zarezervovat si místo na kurzu.

Přijede vás víc - Zikmundov

Chcete také zažít nevšední zážitky na Zikmundově? Kontaktujte nás.

Kontakt
var body = document.body; var first = true; function addClass() { body.classList.add("show-nav"); } function removeClass() { body.classList.remove("show-nav"); } function setOpacity(id) { if (first) { $('.room').not(id).addClass('opacity'); first = false; } else { if ($(id).hasClass('opacity')) { $('.room').removeClass('opacity'); $('.room').not(id).addClass('opacity'); } else { $('.room').removeClass('opacity'); first = true; } } }